Debet - Biuro rachunkowe
Krapkowice, ul. Opolska 11
77 4661724Czynne od 8.00-16.00Przejdź do formularza kontaktowego

O firmie

Powierzając nam swoje sprawy, obdarowują nas Państwo tym, co najcenniejsze – zaufaniem.
 
Działamy na rynku od 1997 roku. Firma powstała na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez jej właścicielkę. Zamierzeniem naszym było zapewnienie kompleksowej obsługi finansowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych. Od początku działalności biura szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług. Wielu klientów współpracuje z nami nieprzerwanie od początku naszej działalności, co stanowi dla nas dodatkową satysfakcję i potwierdzenie dobrej jakości wykonywanych usług. Księgowość prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem, starając się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
 
Pracujemy na najnowszym, na bieżąco aktualizowanym systemie  finansowo-księgowym SYMFONIA firmy SAGE. Płace i sprawy pracownicze prowadzimy w systemie kadrowo-płacowym R2Płatnik firmy INSERT.  Naszym klientom oferujemy stałą opiekę księgową i kadrową-płacową. W trosce o bezpieczeństwo Państwa dokumentów sporządzamy podwójne kopie danych księgowych.
 
Gwarantujemy Państwu zaangażowanie poparte wieloletnim doświadczeniem oraz kompleksowym podejściem do świadczonych usług.
 
Nasz profesjonalizm i jakość świadczonych usług poparty jest certyfikatami Ministerstwa Finansów. 
 
Nasze biuro spełnia warunki obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

© 2018 Biuro Rachunkowe Debet. Power by A.I.FIA